Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДІТИ МАЛЮЮТЬ МИР

Сьогодні підведено підсумки останнього етапу конкурсу малюнків, приурочених темі боротьби за мир під назвою "Разом до перемоги!". У нижній залі районної ради відбулося засідання конурсного журі із визначення переможців. Приємно відзначити, що у  конкурсі взяли участь понад сто дітей загальноосвітніх шкіл району та Липовецького ДЮЦ. Діти постарались, у більшості кращих робіт був чітко виражений задум, ідея, актуальність, тому мабуть важко було і визначитись з переможцями. На вікові категорії вирішили учасників не ділити. 

Конкурс проходив під знаменом ВГО "ЛЕГІОН АТО" голова якої, Андрій Григорук , став його ініціатором та й головним учасником. Засідання конкурсного журі Андрій Григорук розпочав із ознайомлення членів журі з положенням про конкурс малюнків.

Кожен член журі вів протокол районного конкурсу  малюнків на військово-патріотичну тематику "Разом до перемоги!" Роботи оцінювались за наступними критеріями: актуальність та повнота розкриття теми, творчий підхід, естетичність роботи.
За більшістю голосів, які віддали члени журі шляхом голосування, першість у конкурсі здобули роботи учасника АТО, тренера ДЮСШ, Андрія Григорука. (на його прохання роботи були поза конкурсом).
Серед учасників конкурсу дітей - перше місце по праву було віддане творчим роботам Богдана Смалюха, з його робіт особливо усім сподобався "Портрет тренера". На портреті без сумнівів всі впізнали тренера ДЮСШ, Андрія Григорука. 
Друге місце розділили учні Липовецької ЗОШ №2 Наталія Недяк, Староприлуцької школи-інтернат Зеленюк Денис, Трощанської ЗОШ 1-2 ст. Попроцька Анна.
Третіх місць визначено було чотири, їх посіли роботи учнів Липовецької ЗОШ №2 Глинчука Назара, Липовецького ДЮЦ Віталія Войнаровського, Славнянської ЗОШ 1-2 ст. Вітюк Вікторії, Попівської ЗОШ 1-2 ст. Дмитра Данилюка.  Відрадно, що діти мріють про мир, вони проти любого вияву агресії, і хочуть жити, мріяти, любити на вкраїнській землі під чистим і мирним небом.
Кращі роботи учасники АТО, члени районної спілки учасників АТО відібрали для музею, який щойно створюється і буде розміщений у колишньому приміщення Липовецької бібліотеки (РБК). Переможці конкурсу незабаром будуть відзначені почесними грамотами та медалями.
Повернутись