Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Дитяче сердечко, живи!

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

З 01 по 30 квітня 2019 року, у нашому районі, за організації комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», проходила ХІV акція всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", під гаслом: «Дитяче серденько, живи!». Мета заходу – збір коштів для придбання кардіологічного обладнання у дитячі лікарні кожної області України.
За 13 років було зібрано 3 875 369,23грн., придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання. 
Цьогоріч - найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!
Тому багато небайдужих громадян, трудових колективів та волонтерів навчальних закладів Липовецького району, активно долучились до цієї великодушної справи.
За результатами акції, у Липовецькому районі, цього року зібрано тридцять тисяч, двісті сімдесят п’ять гривень, які сьогодні надіслані за реквізитами вказаними організаторами.
Хочеться добрими справами змусити танути байдужість, долати хвороби та людські негаразди, пробудити найкращі почуття людяності. 
Дякуємо всім за небайдужість! Творімо добро разом!

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Повернутись