Дитяче сердечко, живи!

Протягом вересня та жовтня 2020 року, у нашому районі, за організаціїкомунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, проходила ХV акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", під гаслом: «Дитяче серденько, живи!». Мета акції – збір коштів для придбання кардіореанімаційного обладнання у дитячі лікарні Вінницької області.

Попередні роки, Акція проходила навесні, тільки цього року, у зв’язку із небезпекою поширення COVID-19 та із урахуванням встановленого рівня епідеміологічної небезпеки, Акція проходила восени.

До проведення Акції залучилися усі загальноосвітні заклади району, а також Зозівський аграрний ліцей.

За 14 років, по Україні було зібрано 3 905 644,23грн. На ці кошти придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання.

За результатами акції, у Липовецькому районі, цього року зібрано 14 638 гривень 85 копійок, які надіслані за реквізитами вказаними організаторами.

Хочеться добрими справами змусити танути байдужість, долати хвороби та людські негаразди, пробудити найкращі почуття людяності.

Дякуємо всім за небайдужість! Творімо добро разом!