Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДИВА СВЯТОГО МИКОЛАЯ

На данном изображении может находиться: в помещении

Вже стало традицією і цьогоріч ,19 грудня, у актовій залі Вінницького педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського відбулась благодійна дитяча концертна програма «Дива від Святого Миколая ІІІ» для дітей з особливими потребами, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки, дітей з кризових сімей та молодих людей з інвалідністю різних нозологій, які проживають або перебувають в реабілітаційних установах, громадських організаціях, закладах призначених для тимчасового проживання у м. Вінниці та Вінницькій області. На свято завітали чимало запршених із Вінницької області . У благодійному заході у супроводі вчителів взяли участь 120 дітей із нашого Липовецького району, про що подбав депутат районної ради Юрій Степанович Задворний, райрада та райдержадміністрація. Діти вже не вперше відвідують цей захід і одержують масу задоволення від спілкування з іншими дітками, від детально продуманої розважальної програми.
Перед її початком з учасниками дійства провели ряд вікторин та конкурсів фахівці із «Вінницької патрульної поліції» та «Дитячої планети» . Конкурси, тематичні завдання , вікторини, розіграш призів... - чудова розважальна програма, яка зразу ж захопила дітей і від цього час не мав на них впливу, бо було цікаво і захоплююче. На святі були гості з інших міст України Інтегрований показ одягу від дизайнера Katrin Fox та Інтегрований флеш - моб "Життя одне для всіх" за участі членів ВОО ВОІ "СОІУ" та C*reative A*RT F*аshion S*tudio.
Різнобарвна програма, складена за різними уподобаннями дітей, справила надзвичайне враження. А щорічний показ моди від дизайнера Katrin Fox за останні 3 роки вже користується заслуженою повагою не тільки у дівчаток .
По завершенні яскравої благодійної програми всі діти , учасники заходу , як завжди, отримали в день св. Миколая "миколайчики"- мішечки з іграшками, казками, солодкими подарунками. Про те, щоб діти мали окрім морального задоволення ще й подарунки - подумали благодійники Вінниччини . 
Керівники обласної ВОО ВОІ «СОІУ» та благодійного фонду «Тепло душі» висловили їм усім щиру вдячність за допомогу надану районним осередкам ВОО ВОІ «СОІУ» щодо організації поїздки дітей на дитяче свято.

На данном изображении может находиться: новогодняя елка и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и ночьНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоитНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят и люди стоятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и люди стоятНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, толпа, ночь и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, толпа и в помещенииНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и ребенокНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и люди стоятНа данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди сидятАвтоматический альтернативный текст отсутствует.

Повернутись