Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Дива від святого Миколая

Фото Олексій Лебідя.

Вчора 70 діток з нашого району  з особливими потребами, завдяки сприяння депутата районної ради Юрія Задворного, побували на святі, що проводилось Вінницькою обласною організацією "Союз організацій інвалідів України" і називалось "Дива від святого Миколая". 
Дійство відбувалось у вінницькому Будинку офіцерів. У нашому районі нещодавно створений осередок "Союз організацій інвалідів України" і очолив його Сергій Кривак. Саме за ініціативи цієї організації та при підтримці Юрія Задворного відбулась поїздка, за транспорт для дітей подбали райдержадміністрація та Вахнівська сільська рада. Діти приїхали на свято за годину до початку, але їх вже чекали представники Нової поліції, які провели з ними ігри, вікторини, конкурси, спрямовані на вивчення Правил дорожнього руху. На згадку про цікаву зустріч дітям дозволоили зробити світлини в новій формі поліціянтів з бронежилетами та відповідною амуніцією.
До малих липівчан завітали і Дід Мороз із Снігуронькою, які прибули сюди з іншого свята, і провели конкурси на кращого читця та виконавця пісень про зиму, Новий рік. Далі їх запросили до святкової зали, де і відбулось основне розважальне святкове дійство з цирковими атракціонами, конкурсами  за участю клоунів.
Задоволені побаченим, діти з чудовим настроєм повертались до автобусів-та головний сюрприз свята був попереду. Дитячому здивуванню не було меж - у кожного на сидінні св. Миколай залишив подарунковий мішечок в якому були м'яка іграшка, Книга казок та подарунок новорічних солодощів. Ось таке свято і стало справжнім дивом для дітей.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись