Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Для бажаючих взяти участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці до Європи!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн, з 23 по 30 квітня 2017 року організовує міжнародну поїздку до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні представники лікувально-профілактичних закладів, викладачі, студенти вищих навчальних закладів, тощо.     

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз, надсилаються до 3 квітня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501 01 15, (067) 407 77 98, (096) 596 14 12, (050) 447 49 68, (098) 680 97 14, (093) 214 64 17.         

Перелік документів, необхідних для оформлення шенгенської візи:

 

Дорослі:

1) Оригінал закордонного паспорту громадянина України (термін дії паспорту як мінімум ще 3 місяці).  

2) 2 кольорові фотокартки розміром 3,5х4,5 см. на білому фоні, зроблені в анфас з виразним поглядом та так, щоб площа обличчя займала 70-80% фотокартки, без головного убору та з закритими вустами, зроблена не пізніше 6місяців тому.   

3) Ксерокопія першої (титульної) сторінки закордонного паспорту та копії всіх сторінок, на яких є будь-які відмітки.

4) Ксерокопія усіх заповнених (з відмітками) сторінок внутрішнього паспорту громадянина України.

5) Довідка з місця роботи про посаду та розмір заробітної плати за останні шість місяців на фірмовому бланку організації, завірена печаткою.

6) Для студентів необхідна довідка з деканату, ксерокопія студентського квитка, завірена печаткою деканату.

 

Діти:

1) Оригінал закордонного паспорту громадянина України (термін дії паспорту як мінімум ще 3 місяці) або дитячий документ для виїзду за кордон з як мінімум двома чистими сторінками для вклеювання візи.

2) 2 кольорові фотокартки розміром 3,5х4,5 см. на білому фоні, зроблені в анфас, з виразним поглядом та так, що б площа обличчя займала 70-80% фотокартки, без головного убору та з закритими вустами, зроблена не пізніше 6 місяців тому.

3) Ксерокопія першої (титульної) сторінки закордонного паспорту та копії всіх сторінок, на яких є будь-які відмітки.

4) Ксерокопія усіх заповнених (з відмітками) сторінок внутрішнього паспорту громадянина України. / Копія свідоцтва про народження.

5) Для учнів – довідка з місця навчання, завірена печаткою.

6) Довідка з місця роботи одного з батьків про посаду та розмір заробітної плати за останні 6 місяців на фірмовому бланку організації, завірена печаткою.

7) Нотаріальна заява (дозвіл) від двох батьків на тимчасовий виїзд до Литовської Республіки та інших країн Шенгенської угоди.

8. Ксерокопія внутрішніх громадянських паспортів обох батьків.

 

Липовецький районний центр

соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

Повернутись