Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До 100-річчя газети «Липовецькі вісті»

25 березня 2017 р. газета «Липовецькі вісті» відзначатиме 100-річчя з дня заснування. Саме 100 років тому вийшов перший номер нашої районки. Протягом усієї її історії змінювалися назви газети, змінювалися редактори та журналісти, але завжди знаходилися натхненники, які дбали, щоб газета у нашому районі видавалася, щоб на її сторінках з’являлася інформація про наших людей. Кажуть, що журналістика – це дзеркало суспільства. Роль преси, зокрема і районної, часто недооцінювали, однак останні події в нашій державі засвідчили, що відсутність потрібної інформації призводить до нерозуміння, воєн та конфліктів. Газета «Липовецькі вісті» є трибуною громадської думки, своєрідним мостом між владою і людьми, провідником патріотизму і любові до рідного краю.

Творчому колективу громадсько-політичного районного видання "Липовецькі вісті"
Вітальна телеграма

Шановні друзі!

Щиро віншуємо вас із 100-річчям  виходу

"Липовецьких вістей" у світ!

Саме правдиве слово, написане Вами на шпальтах газети, промовлене в ефірі  районним радіомовленням допомагає відстоювати демократію, утверджувати за християнськими законами  життя , робити світ добрішим та благороднішим. Ми вітаємо увесь творчий колектив «Липовецьких вістей», усіх постійних дописувачів,  позаштатних кореспондентів та читачів.

Районна державна адміністрація і районна рада одним із своїх пріоритетів вбачають утвердження свободи слова та доступ громадян до правдивого джерела публічної інформації. 

Перед сучасною журналістикою є великі перспективи для творчого зростання,  нехай же майстерне слово журналіста й надалі відіграє визначальну роль у розвитку демократії в державі та формуванні цивілізованого громадянського суспільства високого європейського рівня.

Бажаємо вам міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та вдалих журналістських знахідок, гордості бути українським журналістом,   успіхів у нелегкій  відповідальній праці на благо кожного, на благо нашого спільного дому – України!

 

З найкращими побажаннями            

Голова районної ради Юрій НАУМЕНКО

Перший заступник голови райдержадміністрації                                       Ольга ДМИТРІВ

Повернутись