Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До Дня медичного працівника

Шановні працівники медичної сфери!
У неділю -- 17 червня Україна святкує День медичного працівника. Дозвольте мені від імені депутатського корпусу і від себе особисто щиро привітати вас з професійним святом та побажати подальших успіхів у почесній і благородній справі – охороні здоров’я людей.
Здоров‘я – це найцінніше, що є у людини. Здоров’я – це той природній капітал, що дається кожному при його народженні. Капітал, від розумного розпорядження яким залежать перспективи людини, і без якого практично неможливо досягти будь-яких успіхів у житті – особистих, професійних, творчих.
Недарма в розвинутих країнах світу стільки уваги приділяється здоров‘ю кожної конкретної людини, впровадженню високих стандартів медичного обслуговування та пропаганді здорового способу життя. На досягнення зазначених цілей працює держава, велика кількість недержавних і благодійних фондів та організацій, ефективна система медичного страхування. 
Для того, щоб вивести сферу охорони здоров‘я України на новий якісний рівень необхідна наша спільна стратегія у реформуванні і модернізації сфери охорони здоров’я.
І я хотів би наголосити, що рада цього скликання здійснює  важливі кроки в цьому напрямку.  На це націлена районна програма “Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров»я громадян ” та ряд інших прийнятих радою документів. 
Головною метою програми є збереження і зміцнення здоров’я населення Липовеччини, поліпшення демографічної ситуації, підвищення якості та ефективності медико-санітарного обслуговування, забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров’я. 
Значну увагу в Програмі приділено покращанню матеріально-технічного забезпечення роботи медичних працівників. Чимало з цього питання вже зроблено, але робота в цьому плані продовжується. Здоров‘я нації – це, поза всяким сумнівом, ключовий соціальний, економічний та політичний чинник, що визначає перспективи розвитку будь-якої країни. Іншими словами, без здорової нації у країни немає майбутнього. Якщо народ буде здоровим, то й країна матиме всі шанси стати успішною і конкурентноздатною на світовій арені.

І в досягненні цієї мети держава без вашого вагомого внеска, шановні медичні працівники, ніяк не обійдеться.

Від душі хочу подякувати Вам за високу професійність, чуйність, доброту, увагу, добрі серця і золоті руки. Ви — наша гордість, вам ми довіряемо саме дороге, що у нас є — здоров`я!

Тож ще раз зі святом вас, успіхів у роботі і бажаю, щоб температура у вас завжди була 36,6.

З повагою голова районної ради Юрій НАУМЕНКО

 

Повернутись