Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До Дня працівників соціальної сфери

З нагоди Дня працівників соціальної сфери України у районній раді відбулись урочистості, на яких керівники району привітали працівників із прийдешнім святом.

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка липівчан, зазначив у своєму виступі голова районної ради Юрій Науменко.

     Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

     Лише люди з добрим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

     Низький вам уклін за відданість справі, чуйність та любов до людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, святкового настрою, щастя та благополуччя.

Керівники відзначили кращих працівників соціальної сфери Грамотами та грошовими преміями.

Як завжди, не обійшлось і без профспілкових нагород, адже третю частину по кількості у районній організації працівників держустанов складають працівники соціального захисту. Грамотою обласної профорганізації та грошовою винагородою відзначено творчий підхід до справи та активну участь у профспілковому русі Сорокіної Наталії Павлівни, архіваріуса УПСЗН. Липовецькою районною профспілковою організацією працівників держустанов нагороджено фахівця КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб -- Світлану Майбороду, заступника начальника управління СЗН Олексія Панасюка, начальника відділу управління персоналом Лідію Тітенко,завідувача сектором бухгалтерського обліку УПСЗН Галину Григорук, головного спеціаліста відділу з питань праці Наталію Вітюк,соціального робітника КУ «Терцентр» Тетяну Зінченко, молодшу медичну сестру Росошанського відділення Лідію Уліч,соціального робітника КУ «Терцентр» Юлію Слободянюк. Шановні працівники соціальної сфери, бажаємо Вам витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а свято буде черговим нагадуванням для кожного українця про Вашу причетність до великої справи соціального захисту людини. Шановні працівники соціальної сфери, бажаємо Вам витримки у нелегкій роботі, поваги та вдячності, невичерпної енергії та наснаги у професійній діяльності. Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло й надалі служить людям, а свято буде черговим нагадуванням для кожного українця про Вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.

Повернутись