Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До навчального року -- готові

 Проведено триденний об`їзд шкільних та дошкільних навчальних закладів району на предмет їх готовності до нового навчального року та опалювального сезону. До складу комісії увійшли заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник відділу освіти Інна Косач, фельдшер санітарної служби Наталія Рудик, інспектор Держпожнагляду Юрій Петров, представник Держенергонагляду. 

Комісія відмітила, що дирекції шкіл, дитячих дошкільних закладів за активної участі та підтримки батьківських комітетів провели значну роботу із проведення поточних ремонтів приміщень загальноосвітніх шкіл та садків. Території навчальних закладів  благоустроєні, радують око доглянуті квітники, приміщеннях ще не зовсім вивітрився запах свіжої фарби.
Навчальні класи у цьому році, завдяки народному депутату Руслану Демчаку, облаштовані новими сучасними шкільними меблями. Особливо це приносить втіху у класних кімнатах , де висота шкільних парт регулюється відповідно до росту школярів.
Дошкільні дитячі заклади облаштовані дитячими майданчиками.  Заслуговують на увагу дитячі садки з сучасними ігровими майданчиками, якісно зробленими ремонтами у територіальних громадах Козинець, Росоші, Приборівки, Зозова, Липовця. У Вахнівському дитячому дошкільному закладі за ініціативи та кошт депутата районної ради Юрія Задворного встановлено дитячий майданчик один із кращих у районі. За рахунок ГО Вахнівський осередок Вінницької обласної організації "Всеукраїнська спілка інвалідів" у інклюзивній групі проведено капітальний ремонт вартістю 20 тис. грн.
Всі навчальні та дошкільні заклади до початку нового навчального в основному готові і продовжують роботи щодо готовності до опалювального періоду. 
Повернутись