До нових зустрічей, новорічна казко!

Вже стало традицією у профспілці держустанов під час Новорічно-Різдвяних свят залучати дітей до високого мистецтва. Мається на увазі колективний перегляд вистав у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М.Садовського. Тут під час свят завжди особлива атмосфера передноворічного дива. В дорогу дітей проводжали голова районної ради Юрій Науменко, голова РК профспілки Валентина Тращук. Побажали діткам та їх батькам і щасливої дороги, і гарного й змістовного відпочинку. Дітки отримали від них профспілкові подаруночки.

З кожним роком бажаючих взяти участь у поїздці все більше. Цьогоріч більше шестидесяти діток із батьками побували в театрі. І дорослі, і діти з неприхованим задоволенням подивились ліричну клоунаду «Пригоди в Країні Оз» за казкою відомого письменника Лаймена Френка Баума, зустрілися із св. Миколаєм, брали участь у вікторинах, іграх
По завершенні вистави побували у великому розважальному центрі "Країна дитячих мрій". Додому поверталися, коли вже стемніло, із масою позитивних емоцій та вражень, з профспілковими новорічними подаруночками. Щира вдячність за надану можливість побувати в театрі начальнику відділу освіти Інні Косач та добрим і уважним водіям ВІктору Дячуку та Петру Сичуку.
До нових зустрічей, новорічна казко!

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.