До нових зустрічей,

Вчорашній виступ гурту "ТІК" на Молодіжній площі Липовця залишив нам надзвичайно приємні враження, незабутні спогади, заряд позитиву і чудову атмосферу . Це вже третя зустріч із липовчанами і кожен раз гурт збирає все більше коло глядачів, шанувальників його творчості.           Надзвичайний драйв, що йде від запалюючих українських пісень, просте та щире спілкування Віктора Бронюка, його манера і стиль виконання власних пісень надовго запам"ятаються! Колектив працює на глядача і викладається повністю. Гарні враження залишились від віртуозної гри трубачів, гітариста, співу єдиної солістки у чоловічому оточенні.   Родзинкою зустрічі стала завершальна пісня концерту "Люби ти Україну!" Вона була надзвичайною, вона торкнулася струн душі глядача. . .Усі ввімкнули ліхтарики на мобільниках, запалили запальнички, тим самим підтверджуючи пам"ять про тих , хто поліг за свободу і незалежність України , і хто продовжує її виборювати сьогодні ...
  Хвилюючим був момент запущення відео із флешмобом: нам передавали вітання мешканці Могилева Подільського, а Липовець дружно передав естафету літинчанам.
  І дійсно, історія твориться кожного дня , кожного дня "ТІК" творить і працює для нас…Їх неперевершена самобутня творчість приносить нам радість, почуття любові до рідної землі, українців, до життя. Україна-це ми!
  До нових зустрічей, "ТІК!"