До нових зустрічей!

Вже на порозі початок нового навчального року і на завершення оздоровчого періоду профспілка організувала ще одну поїздку дітей та спілчан до оздоровчого дитячого табору "Дружба", що у м. Одеса на 10 станції Фонтанній. Як завжди, нас тепло й гостинно зустріла дирекція табору. Свіжі та смачні обіди сприяли чудовому відпочинку. За п"ять днів, проведених на узбережжі Чорного моря , жодного разу не підвела й погода, тому ми встигли не тільки засмагнути, досхочу поплавати у морі, а й подорожувати у екскурсійному катері вздовж узбережжя та у відкритому морі, взяли участь у атракціонах, подивились центр міста, прогулялись вулицею Дерибасівською. Ця вулиця увійшла в історію як романтичне та героїчне місце Одеси. 1-го квітня тут щороку відбувається Парад Гумору. Вулиця, викладена бруківкою, відкрита для прогулянок пішоходів, на ній можна придбати одеські сувеніри, поласувати смачним морозивом, послухати живу музику у виконанні одеситів. Названа вулиця на честь Хосе де Рібаса – одного із засновників міста, що разом з братом Феліксом мешкав тут. 6 липня 1811 року вулиця отримала назву Дерибасівська або де Рибасівська, 1920 року вулицю перейменували на вулицю Ф. Лассаля – діяча робітничого руху в Німеччині. Потім вулиця носила ім’я льотчика Валерія Чкалова (1938). З 1941 року їй повернули історичну назву. На ній розташована значна кількість цікавих скульптур Одеси – пам’ятник Леоніду Утьосову, пам’ятник спортсмену Сергію Уточкіну, скульптури Лев і Левиця, пам’ятник «Дванадцятому стільцю» з книги Ільфа і Петрова. Пам’ятник градоначальника Одеси Йосифа Дерибаса має жартівливу назву «Кузнечик». А спілкування з пересічними одеситами принесло неперевершену насолоду. Вони по-особливому вміють пояснити як добратись до того чи іншого місця і ненав"язливо, навіть дадуть йому історичну довідку із присутнім лише їм гумором.

Тут , біля кожної скульптури, вишикувані черги із гостей міста аби зробити світлину на згадку про подорож. Фотографувались і ми.

Вже вкотре прогулялись вечірнім пляжем "Аркадія" із різними атракціонами,смачною піцою, прохолодним мохіто, затримались перед панорамою сходу місяця над тихою морською гладдю - враження незабутні. Діти позмагались у грі в шашки та шахмати. Одержали задоволення від поїздки та запас позитивної енергії на увесь рік. Додому нас бережно і вчасно доставили перевізники Ігор та Юрій Авраменки. Всього під час літа оздоровлено понад 100 спілчан із дітьми.
До зустрічі, літо! До зустрічі, море!

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.