Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До побачення, Країно Веселкова!

До побачення ,
Країно Веселкова!
13 червня 2018 року у міжшкільному таборі «Країна Веселкова» відбулась урочиста лінійка закриття зміни «До побачення , Країно Веселкова! ». Загони вишикувались на центральному стадіоні, мали можливість презентувати свої виступи, загонові газети «Табір, до побачення !» .
Окрім дітей, вихователів, працівників табору,  на свято завітала начальник відділу освіти Липовецької  РДА Косач І. Я., яка побажала гарних літніх канікул, відпочинку, наголосила на дотриманні правил безпечної поведінки,подякувала працівникам табору за організований, змістовний та цікавий відпочинок для дітей  упродовж  табірної зміни.
Після урочистої лінійки відбувся прощальний концерт наших талановитих таборян «Твій світ талановитих дітей, Веселко! », під час якого наші діти співали, танцювали, читали вірші, навіть і авторські, гуморески, показували тематичні сценки  . Ми ще раз переконалися в тому , що вихованці  і педагоги табору Веселі, Енергійні, Самостійні, Ерудовані, Лідерські, Комунікабельні, Організовані, Відповідальні, Активні  та Творчі.

 

Повернутись