Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

До районної територіальної громади завітали дорогі гості із дружньої нам Естонії

Сьогодні до районної територіальної громади завітали дорогі гості із дружньої нам Естонії і взяли участь у проведенні запланованих заходів, що проводились у актовій залі районної ради.
А Липовеччина проводжала 11 новобранців на строкову службу до Збройних Сил України. Пролунав Гімн України і розпочались урочистості з цієї нагоди. Перед майбутніми солдатами з вітанням виступили голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації  Ольга Дмитрів. Побажавши хлопцям стійкості, витривалості та мужності в службі, очільники району вручили  їм подарунки. З напутнім словом до хлопців звернувся райвійськом Віктор Миколайович Чуба. Всі виступаючі ще раз, наголосили на виконанні синівського обов'язку, чуйного ставлення до батьків, рідних та побажали з честю нести звання воїна-захисника.
Гарними словами , зі щирими побажаннями юнаків привітали гості міста Калев Наур, член ради старійшин кайцеліту ,громадський діяч, та Володимир Паламар, голова Асоціації українських організацій в Естонії. Поділилися своїми спогадами про службу в Збройних Силах і висловили впевненість, що ніякий ворог не може загрожувати нашій державі, коли її захищають такі сини - сильні духом і загартовані фізично. Проникливим і хвилюючим було вітання однієї із матерів призовників Ірини Соляр.
-Летіть , соколята, та швидко повертайтесь змужнілими, досвідченими, справжніми захисниками нашої багатостраждальної України.
 Олексій Решкатюк від імені майбутніх солдат  запевнив присутніх в залі, що своєю поведінкою, вчинками не осоромлять та не підведуть земляків під час виконання громадянського обов'язку. 
Працівники районного будинку культури підготували з нагоди проводів гарну святкову програму за участі чудових виконавців української пісні Юлії Кушнір, Ярослава Пшиворського, Влада  Васильченка. Піснями про Батьківщину, неньку-Україну, матір, яка дала хлопцям життя, артисти створили атмосферу піднесення, святковості. На завершення зустрічі очільники району, гості, новобранці зробили світлини на згадку. В добрий час і добру путь, діти!

Повернутись