До уваги декларантів!

З 1 січня 2020 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»(далі – Закон) особи уповноважені на виконання функцій держави, місцевого самоврядування, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Актуальні питання застосування антикорупційного законодавства  щодо дотримання фінансового контролю.

Особливості декларування