ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

02 вересня 2020 року о 13:30 год., з метою покращення співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями,  невідкладного вирішення питань, що турбують жителів регіону, в приміщенні Липовецького відділення поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Липовець, вул. В. Липківського, 57 відбудеться особистий виїзний прийом громадян начальником ГУНП у Вінницькій області полковником поліції  Іваном Іщенком.

Прийом здійснюватиметься за попереднім записом.Громадяни, які бажають  прибути на особистий прийом, можуть заздалегідь записатися за телефонами 2-10-02 або 59-42-33, повідомивши про суть питання з яким звертаються на прийом та свої контактні дані (прізвище, ім’я,  по батькові та адреса проживання).