До уваги липовчан! Грип птиці.

УВАГА!

В зв"язку із виникненням епізоотичної ситуації,пов"язаної з грипом птиці, проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії . В засіданні комісії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова Липовецької районної ради Юрій Науменко. Із питання щодо посилення заходів з профілактики пташиного грипу на території району інформував начальник управління Держпродспоживслужби Сергій В"юник. Він зазначив, що ситуація, що склалась на підприємстві «Хутір», що у с. Бугаків Немирівського району, де було зареєстровано загибель птиці, потребує посиленої уваги і реагування.

20 січня 2020 року Рішенням № 2 державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації територію ПП "Хутір", ТОВ "Немирів-Поділля", СТОВ "Колосок" (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області) оголошено неблагополучною та введено карантин, встановлено буферну зону (зону захисту) навколо неблагополучного пункту радіусом 3 км. та зону нагляду радіусом 10 км.
Члени комісії активно обговорили дане питання . Підвели підсумки засідання комісії Ольга Дмитрів та Юрій Науменко. У зв"язку з виникненням ситуації, вирішено створити матеріальний резерв для екстреного розгортання та належних умов функціонування карантинно-поліцейських постів у разі необхідності.

За результатами засідання затверджено "План заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання грипу птиці", згідно  з яким наразі проводиться робота.
Контроль за виконанням прийнятого рішення покладено на заступника голови протиепізоотичної комісії , начальника управління Держпродспоживслужби в Липовецькому районі Сергія В"юника.
Членам комісії представлено виконуючого обов"язки директора ДП "Липовецьрайагроліс" Сергія Старущака.