Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДОБРІ СПРАВИ ВІД ЛИПОВЕЦЬКОГО ФОНДУ ГРОМАДИ

Із березня 2012 року  працює Липовецький Фонд громади. З перших днів він заявив про себе гарними справами , в активі громадської організації ряд молодіжних фестивалів серед яких і участь у Міжнародному фестивалі української пісні в Естонії, укладення договору про співпрацю з Асоціацією українських організацій Естонії. За участі Фонду проведено Wi-Fi на Молодіжній площі міста (проект "Інтернет доступний для всіх"), взято участь у реалізації проекту "Розвиток велотуризму у Липовецькому районі", організовано поїздки з питань  обміну досвідом в Києв, Івано-Франківськ, Вінницю, Львів, Суми, Житомир, Ірпінь, Гриців, Долина.... та республіка Естонія, проведено скайп-мости для шкільної молоді . З початком АТО  на Сході України Фонд став активним організатором благодійних заходів із збору допомоги учасникам АТО, залученням до цієї справи партнерів із дружньої Естонії. Відрадно, що до Фонду перераховують кошти не тільки земляки, зарубіжні друзі,  а й переселенці із зони АТО. Так, дізнавшись про важке поранення Олександра Гудзя із с. Зозів, переселенка із Донеччини Кушнірьова Ольга зробила пожертву  на адресу цього бійця. Колишня наша землячка із м. Липовець Олена Майстер (Ратушна) та її чоловік Костянтин Майстер-Крикун (уродженець села Зозів) пожертвували кошти на Програму Фонду "Допомога воїнам-землякам та їх родинам". Ці суми коштів було реалізовано на одному із районних заходів.

До районної ради запросили  учасників бойових дій на сході України Олександра Гудзя із с. Зозів  та Олега Мигуна із с. Скитка і
перед сесійним засіданням голова районної ради  спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів від імені всієї громади району подякували їм за проявлений патріотизм, сміливість, мужність у захисті єдності та цілісності держави та вручили грамоти районної ради й райдержадміністрації. Перед присутніми в залі виступив голова районної   ГО "Спілка учасників АТО" Юрій Яремчук, він у свою чергу привітав побратимів, відзначив їх стійкість та вірність громадянському обов'язку і вручив грошові винагороди від Липовецького фонду громади. 
Вітав своїх колишніх учнів Зозівського аграрного ліцею депутат районної ради, викладач навчального закладу Петро Прокопчук. Із ініціативою допомогти колишнім учасникам АТО матеріально перед депутатами виступив депутат районної ради, директор ТОВ "Поділля" Василь Кучер. Голова районної ради Юрій Науменко запевнив хлопців та всіх учасників сесії, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку з боку районної ради та земляків. 
На заклик голови районної ГО "Спілка учасників АТО"  Юрія Яремчука "Слава Україні!"  в залі у відповідь пролунало "Героям слава!".

Повернутись