Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Доброта й милосердя врятують світ!

Третього березня, за ініціативи Лесі Гевко та волонтерів с. Росоша, м. Липовець, с. Лукашова , при підтримці відділу у справах дітей та районного Центру оціальних служб для дітей , сім"ї та молоді, в центрі міста відбувся благодійний ярмарок зі збору коштів на лікування маленької Анни Денисенко , 2014 року народження, з с. Росоша. Дівчинка хворіє гострим лімфобластичним лейкозом і потребує негайного лікування. Родина на ці цілі вже витратила більше 100 тисяч гривень, але на проведення курсу хіміотерапії, який попереду, потрібно ще чимало коштів.

До акції долучилась вся громада району на чолі із керівниками й працівниками районної ради, райдержадміністрації, управління, відділів РДА та районних служб.

Спільними зусиллями зібрано близько 100 тисяч гривень. Збір коштів продовжується. Не стоять осторонь цієї благодійної справи і релігійні громади району. Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку 5168755623424435.

Ця акція не тільки допомогла Денисенко Ані та її батькам зібрати такі необхідні для лікування кошти, а й вже вкотре підтвердила нашу згуртованість, жертовність, бажання прийти на допомогу іншому. 

Повернутись