Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Доброта врятує світ

Як і обіцяли організатори благодійного заходу "Твори добро", що відбувся нещодавно в Липовці, у закладі "Серце міста", - спільними зусиллями зроблено Божу справу! Метою благодійного вечора став збір коштів на операцію семирічної липовчанки ОЛЕКСАНДРИ ГРИНЮК.

Приємно, що на захід прибули представники Староприлуцької ОТГ на чолі із Новоприлуцьким старостою Романом Цикалом, представники Нападівської територіальної громади на чолі із головою Василем Щербанюком, представники Липовецької ЗОШ №1- з директором Василем Авраменком, учителі Липовецької ЗОШ №2, №3, представники інклюзивного центру, райдержадміністрації на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів, міської та районної рад, ощадбанку, комунальних підприємств, депутати райради... і просто липовчани, яким не байдужа доля маленької Сашуні.

Під час розважальної програми з фуршетом відбувся аукціон, на якому учасники заходу придбали чимало безцінних речей ручної роботи; вишивку бісером, вишиваний рушник, сувеніри, випічку, торти, дитячі іграшки, сертифікати на масаж, манікюр, стрижку й зачіску, макіяж, місячний абонемент на тренування в СК "Оріон"...

Всього на заході зібрано для операції дівчинки 40 тис. грн.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ОРГАНІЗАТОРАМ АКЦІЇ ОЛЕСІ ГЕВКО ТА ОЛЕСІ СЛИЧУК, НИЗЬКИЙ УКЛІН УСІМ, ХТО ВКЛАВ У ЗАХІД ОКРІМ ГРИВНІ, ЩЕ Й ЧАСТОЧКУ СВОЄЇ ДУШІ. УКРАЇНЦІ, ВИ - МОЛОДЦІ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Для тих, хто не зміг прийти на благодійний вечір, повідомляємо: Ви можете взяти безпосередню участь, перерахувавши певну суму коштів на рахунок в "Приват Банку" 5168757377093390, який належить Ользі Гринюк, мамі дівчинки. Дата операції 11 березня. Приблизна сума 3500 $.

Рахунок лише на імплант, який встановлять в бедро...

Доброта, чуйність та співчуття не знають кордонів, то ж, липовчани, які зараз не в Україні, теж можуть долучитися до Божої справи. За це воздасться вам!

Повернутись