Домашнє насильство протизаконне!

За ініціативи комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Липовецької районної ради, у співпраці із Липовецькою центральною районною бібліотекою, в рамках проведення Всеукраїнської акації "16 днів проти насильства", розміщено виставку на тему "Домашнє насильство протизаконне!".
В читальному залі представлені матеріали з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
Метою виставки є ознайомлення відвідувачів бібліотеки з проблемою насильства, видами домашнього насильства та контактами установ і закладів у яких можна отримати допомогу потерпілим від домашнього насильства.

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.