Допомога продуктовими наборами людям, які опинилися в скрутному становищі через епідемію коронавірусу.

"Європейська Солідарність" спільно з нашим земляком Русланом Демчаком у Липовці надає допомогу продуктовими наборами людям, які опинилися в скрутному становищі через епідемію коронавірусу.

Сьогодні забезпечили доставку продуктових наборів для самотніх літніх людей, які є представниками групи ризику, працівники КУ "Територіальний центр" у супроводі представника Фонду Р. Демчака зі сприяння економічного розвитку регіону Людмили Лаврової.

Працівники Територіального центру підготували список осіб, які найбільше потребують допомоги у період карантину. Сьогодні такі набори отримають і зозівчани.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.