Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Допомога від естонських друзів

Сьогодні з нагоди приїзду до м. Липовець голови Асоціації українських організацій в Естонії , нашого земляка, Володимира Паламара, поруч із прапорами України, Євросоюзу біля адмінприміщення райради та адміністрації замайорів прапор дружньої нам Естонії.


Із 2012 року Липовецький благодійний фонд громади має партнерські відносини із Асоціацією українських організацій в Естонії . Завдяки цій співпраці народилось та втілилось чимало гарних ідей, добрих справ та незабутніх для липовчан заходів.Ось і цього разу на Липовеччину завітав голова Асоціації українських організацій в Естонії Володимир Паламар, який в рамках договору про співпрацюі між Асоціацією, Липовецьким фондом громади, Липовецькою районною радою Липовецькою райдержадміністрацією , у вигляді гуманітарної допомоги привіз Липовецькій ЦРЛ 8 медичних багатофункціональних ліжок.

Таку ж допомогу отримав Іллінецький та Теплицький райони і Вінницький Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Шанованого гостя приймали голова районної ради Юрій Науменко , перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова Липовецького благодійного фонду Микола Обара. На передачі ліжок були присутні головний лікар Липовецької ЦРЛ Олександр Дмитрук, головний лікар Іллінецької ЦРЛ Микола Масленчук майор медичної служби військово-медичного клінічного центру Дмитро Пасіков . Під голубим небом Липовеччини і прапором дружньої нам Естонії відповідальні особи поставили свої підписи в акті про прийом гуманітарної допомоги. 


Лікарі показали гостеві хірургічне відділення, медичне обладнання та операційний блок. 
По завершенні процедури передачі, в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації відбулась прес-конференція.

Повернутись