Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДОПОМОЖИ ХВОРІЙ ДИТИНІ

ДОЛУЧИСЬ ДО АКЦІЇ -- ДОПОМОЖИ ХВОРІЙ ДИТИНІ!

9 БЕРЕЗНЯ У РАЙОНІ БУЛО РОЗПОЧАТО XII БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" !!!

По всій Україні стартувала ХІІ благодійна акція "Серце до серця" під гаслом - "Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!", метою якої є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень.

В кожному районі планують проведення різноманітних заходів, які привернуть увагу не байдужих людей. У рамках цього заходу у нашому місті Липовець нещодавно відбувся благодійний концерт на площі перед будинком "Укртелекому" за ініціативи працівників відділу культури райдержадміністрації та Центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді.

А у п`ятницю, 7 квітня, волонтерами Липовецької ЗОШ №2 проведено черговий  тур акції по збору благодійних коштів на лікування дітей із захворюваннями зору у організаціях та установах міста. У акції взяли участь працівники районної ради, райдержадміністрації, голови територіальних громад району та керівники підприємств, які брали участь у засіданні Координаційної ради.

Шановні липівчани, допоможімо дітям зібрати кошти на цю благородну справу і цим самим підтримаємо в них такі важливі риси характеру як співчуття, співпереживання, готовність прийти на допомогу слабшому.   Долучитися можна як волонтер, благодійник та організатор!

Повернутись