ДОРОГА МОЛОДЬ ЛИПОВЕЧЧИНИ

ДОРОГА МОЛОДЬ ЛИПОВЕЧЧИНИ,
прийміть щирі вітання з нагоди свята!

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про неї ми з трепетом бережемо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу. Ви – молоді-патріотичні, мужні, обдаровані, завзяті. Саме у ваших руках майбутнє рідного села, нашої Липовеччини, всієї держави. Пам’ятайте, що вже сьогодні кожна ваша маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, процвітання рідного краю.

У вас, представників молодого покоління, є все для того, щоб бути щасливими: свобода, відкритий світ, альтернатива вибору, надзвичайні можливості.
Будьте справжніми громадянами України і патріотами, гідними подвигів ваших ровесників, тих, які боролись і тих, які продовжують боротьбу за волю України, захищаючи свободу і територіальну цілісність держави. Ваші розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України - сучасної європейської держави.

Тож, бажаємо вам, щоб ви відчували себе затребуваними, необхідними рідній Україні, її народу! Хай щастить вам на добрі справи, вірних друзів, втілення найкращих життєвих планів і мрій! Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!

З повагою,

голова Липовецької районної ради Юрій Науменко