Дорогі колеги,шановні державні службовці Липовеччини, щиро вітаємо вас із Днем державної служби !

На вас покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави і ви, обравши державну службу, заслуговуєте на глибоку повагу.

Довіра до влади починається з державного службовця, який виконує роль посередника між владою та народом.Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.
Бажаєм вам своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом щедро творити добро, подальших творчих і професійних успіхів в ім"я розквіту нашої Липовеччини, українського народу, а вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та мирного неба над головою!
З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів, голова Липовецької РПО ПДУ України Валентина Тращук

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.