Дорогі липовчани!

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято!

День завжди яскравий, насичений позитивними емоціями та хвилюючою атмосферою. Кожне людське серце, хвилюючись відгукується на срібний звук першого дзвінка! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. . Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів. Щиро дякуємо вам, дорогі наші , — ми завжди залишаємося вашими учнями! Сердечно зичимо усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, - досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями, зустріти добрих і надійних друзів. А нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава, яскрава, пізнавальна і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко