ДОРОГІ ЛИПОВЧАНИ !

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного прапора України. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності та незалежності. У всі часи державний прапор був, є і буде залишатися священним. За нього проливали кров і віддавали найдорожче - життя . Повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння, звичаїв і традицій. Сьогодні найбільший прапор майорить над нашою столицею-Києвом, це надзвичайно хвилююче явище, адже , дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель незалежної великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ. Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом 29 років незалежної України.
У цей знаменний день бажаємо всім нам миру і гараздів, здоров'я і добробуту! Зробімо все можливе, щоб наші діти зберегли до державного прапора святе і шанобливе ставлення. Нехай всі вони зростають гідними громадянами нашої Батьківщини – України!
Зі святом вас, друзі!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко