Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДОРОГІ ОСВІТЯНИ ЛИПОВЕЧЧИНИ, СІЯЧІ ДОБРОГО, МУДРОГО, ВІЧНОГО!

Напередодні вашого професійного свята,  дозвольте привітати із одним із найкращих  осінніх свят- Днем учителя! Для кожного, незалежно від професійної діяльності, це свято  особливе, трепетне і незабутнє, бо з ним пов"язані спогади про дитинство, улюбленого вчителя,  школу....  
 
Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру.Ви намагаєтесь бути порадником, другом для своїх підопічних, ведете діток дорогою знань, виховуєте почуття гідності, доброти, поваги й любові.
 
А ще вам випала честь працювати в час реформування освітньої галузі. Це надзвичайно важливо та відповідально. Саме навчання молодого покоління визначає майбутнє української держави.  Тому реформа передбачає системну трансформацію сектору, головна мета якої – нова висока якість освіти на всіх рівнях: від початкової школи – до вищих навчальних закладів. Ви маєте працювати над формуванням свідомих, суспільно активних громадян, здатних забезпечити економічне зростання і культурний розвиток країни.
 
Як гарна, золота осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну вільною, незалежною, заможною і авторитетною державою.
 
Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку зробимо все можливе, щоб поліпшувались умови вашої праці  і навчання учнів, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян.
 
Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, родинного тепла, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого Липовецького краю!
 
З повагою
 
Голова районної ради Юрій Науменко
 
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів
Повернутись