ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ, СЬОГОДНІ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Вишиванка — це генетичний код украінського народу! Це оберіг, символ здоров"я, багатства і краси української нації! Це наше минуле,сучасне й майбутнє!
Вишита сорочка є нагадуванням для нас, що ми - українці. Вишиванка червоноїю ниткою поєднує покоління, символізує їх зв`язок у родині та ідентифікує наш родовід. Подільська вишивка-надзвичайна!
В її орнаментах вся магія любові до історії кожного куточка нашого красивого Поділля ! Кожен колір ниток обирається не просто так, а має своє сакральне значення. Білий — оберіг, червоний — не тільки любов, а й життєва енергія та радість. Чорний — не лише журба, як часто думають, а й багатство, достаток. Зелений — жіночий колір, колір переродження та вічного життя. Синій — це душевний спокій та зцілення від хвороб, а жовтий — символізує добробут, багатство та радість.
Тож бережімо кращі традиції нашого вкраїнського роду, плекаймо терени його культури, пам"ятаймо історію.
Всім бажаємо миру, добробуту , незгасного родинного вогнища, благополуччя, щедрих врожаїв засіяного вами добра !
Нехай кожен день дарує яскраві зустрічі та щасливі посмішки, ніжні почуття та ароматні квіти, гарні новини та радісні й щасливі миті! Миру нам усім!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
голова Липовецької райдержадміністрації Тарас Олексюк
голова районної Спілки учасників АТО Юрій Яремчук

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.