Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Дорогі земляки, вельмишановна громадо!

Ось і відійшов у минуле 2017 рік, рік вогняного Півня , насичений різними подіями, як добрими, так і не зовсім приємними. Не дивлячись на війну на сході України, наша держава продовжує йти вперед. А це дуже нелегко робити у воєнний період. Проте, не дивлячись на труднощі, ми змогли гідно прожити цей рік.
Завдяки вам, шановна громадо, об’єднавши зусилля органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, вдалося за останній рік чимало зробити в соціальній сфері району. Ми докорінно змінили матеріальну базу закладів соціальної сфери, поліпшили їх естетичний вигляд, наші дії постійно спрямовані на покращання матеріально-технічного стану закладів освіти, медицини, культури та спорту, на забезпечення соціально незахищених громадян та їх підтримку.
Завдяки активності ряду голів територіальних громад змінюються на краще населені пункти району. Кожен з нас прагне, щоб громади Липовеччини розвивались!
Завершився рік.
Ми з вами перегорнули ще одну сторінку історії, попереду Різдвяні свята. Це всіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом казки, дива, спільної радості та душевного тепла. Вони дарують надію, сподівання на краще, нові плани, мрії та задуми.
Нехай же Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться радістю, добром та Божим благословінням, а очі світяться щастям!
Нехай прийдешній рік виправдає наші надії і прагнення, принесе мир і добробут родинам.
Згадаймо у ці Різдвяні дні наших захисників, які своїми надлюдськими зусиллями, патріотизмом , вірністю народові дарують нам радість новорічних та Різдвяних свят.
Бажаю, щоб Різдвяна зірка об’єднала нас, запалила у наших серцях вогонь віри, любові та оптимізму , щирих людських почуттів, наснаги до творчості та невичерпної енергії. Нехай новий рік готує нам тільки приємні несподіванки, діловий успіх супроводжує всі починання, у домівках і серцях панують затишок і злагода, взаєморозуміння і любов! Веселих усім Різдвяних свят та щасливого Нового року!

З повагою,голова районної ради                        Юрій Науменко          

 

Повернутись