Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Джура-2019’’

Приємно спостерігати як діти , граючи, вчаться самостійно долати труднощі  і, безперечно, що в житті їм це згодиться.
На базі Іваньківської ЗОШ 1-3 ст.проведено  1 етап гри військово-патріотичного спрямування "Джура". У грі взяли участь 11 роїв, які представляли 12 закладів освіти Липовеччини. Дуже важливим у створенні рою є підбір дітей, обрання цілей,  назва, початок його  діяльності, планування всіх виховних заходів рою на  рік.
У квітні, зазвичай , курені гри за Положенням про гру  проводять навчально-тренувальні походи  з не менш як однією ночівлею . Цей похід є одним із двох контрольних завдань, які мають виконати курені гри протягом навчального року. 
Діти розселились по кімнатах, взяли участь в урочистостях, смачно пообідали і провели кілька видів змагань. Із старшокласниками у зборах беруть участь вчителі фізкультури та військруки. Приємно, що присутній дух суперництва запалює та надихає дітей на перемогу. Військова та фізична підготовка дітей радує, кожен з педагогів вболіває за свою команду, за честь своєї школи і , разом з тим, підтримує вихованців. 
У перший день змагань на захід завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк, вони пораділи за дітей, повболівали та із задоволенням взяли участь у фотосесії.
Веселі руханки, участь у змаганнях, виступ художньої самодіяльності захопив дітей по-справжньому. Після "Линви"-перетягування каната,визначились сильніші. 
Ними стали рої із Липовецької ЗОШ 1-3 ст. №1, Липовецької ЗОШ 1-3 ст. №2, Лукашівської та Іваньківської ЗОШ 1-3 ст. Наступним завданням для роїв було представлення команди  у театралізованій формі. Художні номери супроводжувалися різноплановими іграми та вправами на активізацію уваги, командоутворення, згуртування, притирання та ламання бар’єру. Також було багато практичних завдань, майстер-класів, цікавих зустрічей і веселих розваг. Підтримати бойовий дух своїх дітей прибув директор Липовецької ЗОШ 1-3 ст. Василь Авраменко, мабуть тому, діти отримали першість серед усіх роїв, що прибули.
За підсумками першого етапу змагань  першість завоювали рої Липовецької ЗОШ ім. Василя Липківського,  Лукашівської ЗОШ 1-3 ст. та Іваньківської ЗОШ 1-3 ст. Другий етап відбудеться на базі Козинецької ЗОШ 1-3 ст. у травні цього року.
 
Повернутись