Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Дзвінко лунали щедрівки

З Різдвяною зіркою, щедрівками та колядками прийшли у Росошанське відділення перебування одиноких людей похилого віку дітки Росошанської ЗОШ 1-3 ст. Привітали з прийдешнім святом липівчан, що там проживають. А ті - радо й гостинно зустріли дорогих шановних гостей на чолі із головою районної ради Юрієм Науменком та першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів.

Дітки часті гості у стареньких, у переддень свят вони намагаються допомогти створити святковий настрій та морально підтримати їх. Дзвінко лунали щедрівки у кожній жилій кімнаті відділення. Голова райради та перший заступник голови райдержадміністрації в свою чергу привітали людей похилого віку, побажали їм миру, душевного спокою, здоров`я та добробуту. Поцікавилися їх життям, поспілкувались, подарували новорічні подаруночки. Зворушливою була зустріч, розставалися з надією на наступні , не менш приємні і по-домашньому теплі .

А діти пішли від хати до хати зі святами всіх вітати. Віншуватимуть трудові колективи комунальних закладів с. Росоша. Росошани завжди радо й привітно їх зустрічають.

Повернутись