Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Евакуація на підприємстві

Сектор цивільного захисту райдержадміністрації повідомляє.

На виконання доручення голови облдержадміністрації  В.Коровія  від 07.05.2018 року  № 01.01.-13/2577 « Про технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту»   в  районі 31.08.2018 року  проведені практичні тренування по укриттю населення в захисних спорудах .

Одним із основних засобів захисту населення у надзвичайних обставинах мирного та воєнного часів  є укриття людей у захисних спорудах, розташованих за місцем проживання, роботи та навчання . Спільно з працівниками Липовецького районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області  проведено  практичне  тренування з приведення фонду захисних споруд у готовність до прийняття населення, що підлягає укриттю.

Тренування проводилися в  Липовецькій обласній лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату.

Під час тренування була здійснена евакуація працівників  та їх умовне розміщення в  укриттях. Завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації  Михайленко В.М. та головний    фахівець Липовецького сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Танасієнко В.А. провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з працівниками  щодо правил поведінки під час надзвичайних ситуацій природного, техногенного характеру та збройних конфліктів, а також правил пожежної безпеки в побуті.

Після закінчення тренувань   були надані методичні рекомендації щодо організації , дообладнання протирадіаційного  укриття  відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Повернутись