Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Фестиваль творчості і талантів

12 квітня у м.Вінниці стартував ХХVІ обласний Фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями „ПОВІР У СЕБЕ”.

Серед 115 учасників Фестивалю - переможці районних та міських відбірних конкурсів, а також вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.
Завданнями проведення Фестивалю є привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю, розвиток їх творчих здібностей, самоствердження та реалізації талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство.
На виставці робіт учасників Фестивалю в обласному краєзнавчому музеї, відкриття якої відбулося 12 квітня, представлені твори образотворчого мистецтва (акварель, гуаш, олівці, олійні фарби, петриківський розпис, аплікація з тканини, паперу, квілінг, графіка); твори декоративно-прикладного мистецтва (випалювання, вишивка бісером, вишивка хрестиком, плетіння гачком, вироби із бісеру, різьба по дереву); дизайнові композиції з використанням природного матеріалу (вироби з глини,  солоного тіста,  соломки, ліпка з пластиліну, архітектура); виготовлення іграшок (в’язані, шиті), фото.


У Фестивалі взяли участь молоді автори літературних творів.
Центри соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями області підготували тематичні експозиції робіт на Великодню тематику.
Участь в урочистому відкритті виставки, яка триватиме  до 20 квітня, взяли директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник директора служби у справах дітей облдержадміністрації Валентина Чебурей, заступник директора Вінницького обласного краєзнавчого музею Світлана Шароварська, протоієрей Вінницької єпархії Української Православної церкви Володимир Пучков, працівники центрів соціальних служб Вінницького, Липовецького районів та м.Вінниці, вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями та учасники фестивалю.

- 23 райони та 6 міст долучились до участі. Завдяки цьому на виставці більше 500 робіт, виконаних у різних жанрах та техніках. Відкриття цього року – восковий живопис - енкаустика. 67 учасників цього року вперше беруть участь. Всі роботи,  розміщені на виставці, варті найвищої похвали, тому що виконані особливими митцями. Вони вражають і майстерністю, і любов’ю, з якою виготовлені. Тому від душі дякуємо усім, хто створив цю красу і підготував свято творчості для всіх» - сказала у вітальному слові від організаторів Фестивалю директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олена Стоялова.


Глядачі, які відвідають виставку робіт з 12 по 20 квітня, голосуватимуть за учасника, робота якого найбільше сподобалася.
Пам`ятною відзнакою та подарунком будуть нагороджені 35 переможців, які отримають найбільшу кількість глядацьких голосів.
Нагородження відбудеться 20 квітня у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

 

Повернутись