Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «ВАХНІВСЬКЕ СЯЙВО»

Захід проходив у приміщенні Вахнівського будинку культури і на нього були запрошені всі бажаючі: молодь, діти зазначеної категорії разом з батьками. Основна його думка - це інтеграція людей з обмеженими фізичними можливостями в суспільство та розуміння рівності й цілісності суспільства взагалі, співпраця органів місцевого самоврядування, державної влади щодо вирішення питань соціального захисту та реабілітації людей з інвалідністю. Організаторами заходу стала Вінницька обласна Всеукраїнська організація інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Вахнівська сільська рада.

В фойє сільського будинку культури були організовані виставки. Навіть малята Вахнівського дитячого садочку взяли участь у святі і підготували на показ свої гарні роботи. Здивувала гостей колекція вишиванок сільського підприємця та виставка фіалок Наталки Задворної. Сільські майстрині демонстрували вишиті рушники, а молодше покоління вироби із бісеру, орігамі, макраме, соломки, лози…

В заході взяли участь Руслан Танасюк, заступник голови районної ради та Ольга Дмитрів, перший заступник голови районної державної адміністрації.

Свято гостинно відкрила сільський голова Ганна Нагорна. Дівчатка, учасники художньої самодіяльності, вручили голові громадської організації Віталію Діденку запашний коровай. Програма першої частини Фестивалю була чудовою, друга частина-підготовлена гостями, людьми з обмеженими фізичними можливостями. І яке було диво, коли глядачі почули перші номери художньої самодіяльності у виконанні цих сильних духом, незламних людей! Талановито виконані вірші, пісні, музичні етюди про Україну, рідну мову, про наш народ торкалися потаємних струн людської душі.

В ході програми перед присутніми із промовою виступила заступник директора з навчально-виховної роботи обласного реабілітаційного Центру «Промінь» Ірина Саранча.

Свято вдалось, відчували свою причетність до цього і Липовецька районна рада, і райдержадміністрація, відділ культури та освіти, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, спонсори, волонтери, та й кожен присутній на святі-адже мав можливість долучитись до благодійної акції « Братня допомога», що проходила під час заходу. Всі зібрані кошти урочисто передані заступнику керівника ГО Дмитру Швецю для розвитку організації.

Повернутись