ФЕСТИВАЛЬНЕ ЛІТО ЦЬОГО РОКУ ПІДГОТУВАЛО РЯД МУЗИЧНИХ СВЯТ ТА ФЕСТИВАЛІВ

Нещодавно у м. Слав'янськ Луганської обл. відбувся фестиваль української пісні "Медовий Спас", який зібрав пошановувачів пісні зі всіх куточків України. Приємно, що Вінниччину на цьому багатотисячному Форумі представляв народний аматорський колектив "Козачка" із м. Липовець. Творча поїздка ансамблю відбулася за підтримки сільгосппідприємця Олега Олександровича Шевчука.
Колектив виступав у супроводі незмінного маестро Ігоря Бурби, одержав задоволення від участі та приїхав на Липовеччину із дипломом за зайняте ІУ місце у конкурсі та кубком "Глядацьких симпатій".
У місті лунали українські пісні, мешканців міста радували живою музикою оркестри. Слав"янчани були приємно вражені розмаїттям свята, доброзичливо і щиро вітали його учасників та робили на згадку із ними світлини.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.