ФОНД ДЕМЧАКА зі сприяння економічному розвитку регіону проводить медичний огляд мешканців району. Обстеження доступне для всіх . Вже в половині територоріальних громад району обстеження відбулось. Там, де люди добре інформовані, проводяться масові прийоми. Бажаючі перевіряють зір, отримують фахові консультації від сімейного лікаря та офтальмолога. У мікрорайоні Кам"янки зібрав бажаючих пройти огляд фельдшер ФАПу Леонід Андрейко і запропонував для цього фізкабінет та маніпуляційну. Після обстеження зору, офтальмологом надаються пацієнту не тільки консультації, а й, за необхідності, приписуються окуляри.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.