ГАРНОГО ВАМ ЛІТЕЧКА!

Сьогодні відкрила обійми для 120 діток загальноосвітніх шкіл м. Липовець "Країна веселкова". Таку чудову назву має літній табір відпочинку дітей, створений при Дитячо-юнацькому центрі Липовецького району. До відкриття закладу діти підготувалися заздалегідь: випустили святкові номери стінгазет, вивчили речівки та пісні. Тому свято, як завжди, вдалось!
Із початком літніх канікул привітали діток заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник відділу освіти Інна Косач, директор табору Алла Куземко. Яскравих вражень, цікавого дозвілля та відпочинку побажали дорослі вихованцям.
А далі розпочалось надзвичайно цікаве свято, яке не давало змоги нікому сумувати. Концертні виступи переплітались із конкурсами та розвагами, які пропонувала керівник гуртка Людмила Мазур.Гарного та теплого вам літечка , наші дорогі дітки!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.