Голова райдержадміністрації Тарас Олексюк провів засідання районного оперативного Штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Липовецького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом .

Внесено зміни до складу Штабу
та розглянуто питання про посилення готовності всіх зацікавлених служб та відомств щодо запобігання занесенню та поширенню на території Липовецького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. У роботі Штабу взяв участь голова районної ради Юрій Науменко.

З інформацією щодо запровадження карантину, з метою запобігання розповсюдженню коронавірусу в Україні, заслухали голову райдержадміністрації, голову оперативного Штабу, Тараса Олексюка. Комісія прийняла рішення щодо
-запровадження тимчасових обмежень на проведення масових та спортивних заходів;
-призупинення навчального процесу в загальноосвітніх школах району;
-заберпечення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів;
- проведення заходів щодо посиленого протиепідемічного режиму на автовокзалах, в транспорті, з приміненням дезінфекції .
Головам міської, селищної, сільських рад:розглянути питання щодо тимчасового припинення роботи дошкільних навчальних закладів.

Головам Росошанської та Староприлуцької ОТГ розглянути питання щодо припинення освітньо-виховного процесу у шкільних та дошкільних навчальних закладах.
Засідання штабу проводити щоп"ятниці о 9.30.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.