Голова районної ради Юрій Науменко привітав із прийдешнім святом жінок-керівників комунальних установ, управлінь та відділів райдержадміністрації

- Шановні жінки!
Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята Міжнародного Дня прав жінок і миру!
Цей весняний день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, -пов’язане з жінками.
Ви наповнюєте наші будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.
Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського.

Кохайте і будьте коханими , а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими.
Бажаю Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові.
Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, дітки ростуть здоровими і щасливими, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Зі святом Весни Вас!

Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Світлина від Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.