Голова районної ради Юрій Науменко зустрівся із головними лікарями

Голова районної ради Юрій Науменко зустрівся із головними лікарями КНП Олександром Дмитруком, Василем Бондарем, завідувачем поліклінікою Людмилою Скалацькою, заступником начальника відділу освіти Вірою Осадчою, головою профспілки освітян Володимиром Кучером та начальником Держпродспоживслужби у Липовецькому районі Сергієм В"юником з приводу медичних оглядів працівників освітянської галузі.
Питання встановлення тарифів на проведення медоглядів для працівників комунальних підприємств , установ Липовецької районної ради обговорено і за участі начальника фінуправління Людмили Заєць. Голова доручив головному лікареві сімейної медицини Василю Бондареві грунтовно вивчити дане питання іпідготувати документи про реальну вартість огляду, в залежності від переліку лікарів-спеціалістів, які їх проводять, складу необхідних лабораторних та функціональних досліджень.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.