Голова районної ради відвідав колектив інклюзивно-ресурсного центру

Голова районної ради Юрій Науменко відвідав колектив Інклюзивно-ресурсного центру Липовецької районної ради. Зустрівся із батьками дітей, які відвідують навчальну установу. Спільно із директором Центру Ларисою Щербанюк обговорили проблеми та питання, на які треба звернути увагу у найближчий період. Як відновлює свою роботу Центр у період послаблення карантину та про роботу із батьками дітей інформувала Лариса Щербанюк.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.