Голови територіальних громад та представники органів місцевого самоврядування району взяли участь в семінарі (у форматі відео-конференції) на тему : «Новели виборчого законодавства», який відбувся сьогодні, 31 липня 2020р. об 11:00, у верхній залі районної ради.
Запрошений експерт – Чепель Ольга Дмитрівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри європейського права Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, адвокат, зупинилася на питаннях, що стосуються жовтневих виборів до місцевих рад. Для одних громад , що об"єдналися раніше в ОТГ, це будуть чергові вибори, а для новостворених-нові. Сам виборчий процес має свої особливості.
У семінарі взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та його заступник Руслан Танасюк. По завершенні відеоконференції голова районної ради привітав із минулим ювілеєм голову Лукашівської територіальної громади Миколу Григоровича Слободянюка та вручив йому грамоту і грошову винагороду .

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.