Головному редактору-60 !

В ЦІ ЗИМОВІ ДНІ  ЗАВІТАВ ЧУДОВИЙ ЮВІЛЕЙ ДО РЕДАКТОРА ОДНІЄЇ ІЗ НАЙСТАРШИХ РАЙОНОК В ОБЛАСТІ, ЯКА ДЕКІЛЬКА РОКІВ ТОМУ ВІДСВЯТКУВАЛА 100 ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ.

Олег Васильович Яцунський належить до людей, які своєю активністю і позитивом змушують усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя.

Газета "Липовецькі вісті", що відновлена та діє завдяки його невичерпній енергії та наполегливості, стала осередком спілкування, плідною платформою комунікації між органами влади та суспільством .
Це видання актуальної інформації та підвалин історичної пам’яті. За всіх часів, у найсвітліші та найтемніші часи української історії, газета , стаючи на захист Свободи Слова, постала як Слово Свободи — інтелектуальної, духовної, громадянської Свободи в районі. Своєю щоденною працею колектив на чолі з редактором створює інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства, розвиває глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни.
В цей знаменний день донечка зробила надзвичейний подарунок нашому ювіляру подарувавши йому онучку. Шановний Олеже Васильовичу, бажаємо Вам натхнення до творчої праці, позитиву від спілкування зі світом, поваги і пошани від колег і друзів, творчих успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів. Нехай доля щедро винагороджує всіма благами за душевність, життєлюбність, професійність і доброту. Нехай у Вашій родині буде гармонія та процвітання, молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
З роси й води!
З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко