Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Готуємося до 21 позачергової сесії: робота в комісіях

Сьогодні відбулось засідання постійних комісій  та Президії районної ради, в якому взяли участь голови постійних комісій, депутати,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Голова районної ради Юрій Науменко ознайомив усіх із порядком розгляду питань, що внесені до розгляду 21 позачерговою сесією районної ради. У вступному слові він зазначив необхідність вирішення питань щодо призначення виконуючих обов'язки директора комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти" та

директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району", що були створені на попередній сесії районної ради.

 З проектами рішень з цих питань заслухали Інну Косач, начальника відділу освіти райдержадміністрації, яка також інформувала присутніх Про створення Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В.Липківського Липовецької районної ради Вінницької області та зазначила про важливість цього питання, затвердження Статуту та призначення виконуючого обов`язки директора навчального закладу. 

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними".

Інформував Руслан Танасюк   – заступник голови районної ради.Питання виникло у зв"язку із надходженням заяви одного із присяжних районного суду щодо припинення діяльності у зв"язку із виробничими обставинами. Замість вибулого запропоновано включити відповідно до поданої заяви Станіслава Шевчука. Депутати розглянули запропонований проект рішення з цих питань.

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради повідомив голова ради Юрій Науменко. Внаслідок припинення повноважень одного із депутатів районної ради, виникло питання щодо виведення його  зі складу постійної комісії з питань зміцнення законності та правопорядку.

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 287 "Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Липовецького району у комунальну власність Росошанської сільської об’єднаної територіальної громади"

інформувала  Алла Коцюбняк  – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

Останнім  депутати розглянули проект рішення Про відпустку.

Всі питання вирішено внести до порядку денного позачергової 21 сесії районної ради сьомого скликання, що відбудеться завтра, 10 січня, о 10 годині, в приміщенні верхньої зали районної ради.

Повернутись