Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Група зустрічі прийомних батьків Липовецького району

Сьогодні, 15 вересня, в залі засідань райдержадміністрації, за підтримки Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічі  для  прийомних  батьків.

У роботі проведеного заходу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник служби у справах дітей РДА Вікторія Іванюк, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяна Бевза, керівник відділення Приватбанку А.В.Павловський, соціальний педагог Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та п’ять прийомних сімей Липовецького району.

В ході зустрічі обговорювались питання щодо змін в законодавстві, які стосуються  прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу від 22.07.2016 р., соціального захисту сімей, нарахування субсидій, планування сімейного бюджету, заощадження та зберігання коштів, використання кишенькових грошей, особливості виховання дітей, які навчаються в інших містах і протягом тижня проживають окремо.

Зустріч проходила у формі діалогу запитання – відповіді, також присутні мали можливість переглянути презентацію Наталії Грейс «Вплив коштів на особистісний  ріст  людини».

 Робота в даному напрямку триватиме.

 

Начальник відділу соціальної роботи

Липовецького районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-41/115-raionna-sotsialna-sluzhba-informuie/5535-hrupa-zustrichi-pryiomnykh-batkiv-lypovetskoho-raionu

Повернутись