Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Хай щастить спортсменові!

Нещодавно у Вінниці відбувся відкритий чемпіонат міста зі стронгмену, присвячений Дню народження міста. Більше десяти українських богатирів на чолі з найсильнішою людиною світу Василем Вірастюком, змагалися між собою на відкритому чемпіонаті Вінниці зі стронгмену!

Чемпіонат відбувався на території ТРЦ «Мегамолл» , що на вул. 600-річчя, Чимало вболівальників зібрав він, адже кожен міг стати глядачем справжніх богатирських ігор,про які в дитинстві знав лише із казок.
В рамках чемпіонату професійні спортсмени змагалися у 5-ти класичних вправах, щоб визначити найсильнішого, а глядачам було запропоновано перевірити себе у непростих конкурсах. Уявіть собі, що серед багатьох вболівальників, від міста Липовець на змаганнях був присутній наш силач ЮРІЙ КОПИТКО. Він вирішив взяти участь у глядацькому конкурсі . Порібно було зробити тягу "Акселя" (150 кг) найбільшу кількість разів за 1 хвилину (тяга "Акселя" - це звичайна станова тяга, але з іншим грифоном, він має діаметр 5 см і його важче тримати в руках).У нього це вийшло! У нього вийшло підняти 10 разів, і це завдячуючи щоденним тренуванням, наполегливості Юрія. 
Таким чином, Юрію вдалося виграти футболку від Вірастюка

Мав на меті повболівати, а отримав ще й адреналін від участі у чемпіонаті! Хай щастить спортсменові!

 

Повернутись