Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Хрещення Київської Русі

У кінці липня цього року виповнюється 1025 років Хрещення Київської Русі.

З нагоди цієї важливої події на свято завітали заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, голова районної ради Юрій Науменко, голо­ва райдержадміністрації Анатолій Грищук, міський голова Микола Майданюк, архієпис­копи Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, настоя­телі УПЦ МП Липовецького району, прихожани. Перед початком святково­го богослужіння заступник голови обласної держав­ної адміністрації Любов Спірідонова привітала усіх зі святом та вручила відповідні документи на право влас­ності церковної громади на храм та земельну діля­нку. Святкову Божествен­ну літургію звершив Високопреосвященійший Іонафан, архиєпископ Тульчинський і Брацлавський.

По закінченню Божественної Літургії та натхненної проповіді владики Іонафана священики та прихо­жани вирушили у хресну ходу до Меморіалу Слави загиблих воїнів, де поклали квіти та проспі­вали вічну пам'ять. Далі урочистості продовжи­лись у районному будин­ку культури.

Привіта­ли присутніх з річницею Хрещення Київської Русі та о. Георгія з ювілеєм керівник апарату райра­ди Юрій Тітенко, міський голова М.Майданюк та інші. З нагоди святкуван­ня визначних подій ама­тори районного будинку культури підготували святковий концерт.

Повернутись